Hakkımızda

OPTİMAL AKUSTİK VE SES YALITIM SİSTEMLERİ

Tüm mekanlarda akustik ve gürültü problemlerine karşın alışılagelmişin dışında çözüm ve hizmetlerimizi sunmak için buradayız. Mekanınızdaki yankılanma problemleri ve gürültü oluşuma karşın "optimal" seviyede uygulama temel prensibimizdir. Konulara yaklaşıklarımız çözüm, fiyat ve performans odaklıdır.

Misyonumuz

Bugünün teknolojisi ile tüm dünyada kullanılan akustik metaryaller ile optmimal seviyede verilere ulaşmaktayız. Farklı mahallerde tüm şikayet ve taleplere çözüm üretebilme yeteneğine sahibiz. Ofis, Sinema, Restoran, Eğitim Salonu, Derslik, Atış Poligonu, Stüdyo gibi bir çok alanda anahtar teslim uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Devamını Oku...

Vizyonumuz

Daha uygun maliyetlerde, kaliteli, mekanlarda hacim olarak daha az yer kullanarak optimal seviyede akustik ses yalıtımı uygulamaları geliştirmek için çalışmalarımız sürekli devam edecektir. Geliştirmeci yaklaşımımız ile yepyeni ürünler kurgulayarak, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek temel hedefimizdir.

Devamını Oku...

Nasıl Yapıyoruz ?

Öncelikle konuları üç farklı kolda değerlendirmeye alarak başlıyoruz. Ses İzolasyonu, ( İnşaat Akustiği ) Akustik Yalıtım, ( Hacim Akustiği ) Titreşim İzolasyonu ( Darbe Kaynaklı ) bu üç farklı konu için ayrı ayrı yüksek performans sağlayan çözümler üretebilmek için mekanınız hakkında detaylı bilgiye ihtiyacımız olacaktır. Uygulanabilirlik herşeyden önce gelmektedir.

Devamını Oku...

15 Yıllık Deneyim

Geçmişten bugüne gelen tecrübelerimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına buradayız. Geride kalmış sıradan çözümlerle değil tecrübe ile gelişimleri değerlendirmekteyiz.

Ürün Geliştirme

Gelişen teknoloji ile yapı malzemelerindeki yeni oluşumlara ayak uydurabilen ürünler geliştirmek adına yeni ürünlerin üretimlerine öncü olmaktayız.

Bireysel Yaklaşım

İhtiyacınız olan çözüme yönelik incelemeler yaptıktan sonra, sizi refah seviyesine ulaştıracak yöntemler sunmaktayız.

Küresel Çözümler

Tüm dünyadaki "akustik" konularındaki gelişmeleri takip ederek sizlere daha kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

En İyi Kalite Yüksek Hızda

Projelerinizi ve ürünlerinizi gereken zamanda teslim edebilmek adına, iş öncesi belirlenen süre zarfında gerekli önlemleri almaktayız. Kaliteyi hızla buluşturmaktayız.

7/24 Destek

Bizlere 7/24 irtibat numaramızdan ulaşıp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

AKUSTİK & SES YALITIM UYGULAMALARI

Şikayetlerinize yönelik oluşturulan çözüm sonrası uygulama dahilinde konsept olarak malzeme + işçilik hizmeti sağlamaktayız.

Devamını Oku...

Bize Ulaşın !

Referanslarımız